Souhlas se zpracováním osobních údajů

Uděluji výslovný souhlas společnosti Člověk v tísni, o.p.s. (Správce), aby zpracovávala mé osobní údaje – mnou zadané jméno a příjmení, fotografie a příběh (důvody mé podpory Člověka v tísni).

Údaje bude Správce zpracovávat za účelem propagace Klubu přátel a dárcovství na internetových stránkách a sociálních sítích Správce.
Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu, po kterou bude Správce provozovat Klub přátel.
Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje mohou být Správcem předány jiné osobě – zejména provozovatelům sociálních sítí jako je Facebook, Instagram (provozovatel Meta), příp. dalším.

Vaše práva:

• právo vzít souhlas kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje Správci,
  • právo požadovat informaci, jaké Vaše osobní údaje Správce zpracovává,
  • právo požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • právo vyžádat si u Správce přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, případně omezit a právo vznést námitku proti zpracování,
  • právo získat osobní údaje ve strukturované, běžně používaném a strojově čitelném formátu, pokud je zpracování založena na souhlasu nebo na smlouvě,
  • právo požadovat po Správci výmaz těchto osobních údajů,
  • právo v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Údaje o Správci:

Člověk v tísni, o.p.s., se sídlem Šafaříkova 24, 120 00 Praha 2, IČ: 25755277, zapsané v rejstříku o.p.s. vedeném Městským soudem v Praze, oddíl O, vložka 119, kontaktní údaje: osobni.udaje@clovekvtisni.cz, kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů: dpo@clovekvtisni.cz